22 вересня Роменський коледж ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» святкував 70-річний ювілей28 Вересня 2017р.

Надзвичайно насиченою та цікавою була програма свята. Господарі щиро й привітно зустрічали своїх поважних гостей, серед яких: міський голова Сергій Салатун, голова Роменської районної ради Віктор Переваруха, голова Роменської районної державної адміністрації Валерій Білоха, проректор з науково-педагогічної роботи Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Тетяна Оболенська, заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко, директор Департаменту освіти і науки Сумської ОДА Вікторія Гробова, голова Сумського обласного комітету профспілки будівельників Степан Литвинюк, випускники коледжу: генеральний директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Керамейя», кандидат технічних наук   Іван  Телющенко, директор ТОВ «Будпартнер-Інвест» Сергій Северин. Поважними гостями свята були ветерани праці, випускники, які закінчили навчальний заклад 50 років тому.

Виставка квіткових композицій у фойє коледжу, презентація спеціальностей та технічної, інтелектуальної творчості студентів у рекреаціях навчального корпусу,  майстер-клас у читальній залі, різнобарв’я вишиванок, щирі посмішки викладачів і студентів створювати святкову атмосферу.

Вітальна листівка на адресу коледжу надійшла від Міністерства освіти і науки України, а справжні педагоги-професіонали та працівники відзначені нагородами: Подяками МОН України, нагрудними знаками МОН України «Відмінник освіти», «Василь Сухомлинський», Почесними грамотами ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», грамотами Сумської обласної ради, Сумської обласної державної адміністрації, Департаменту освіти і науки Сумської ОДА, обкому профспілки, міського голови, районної ради та райдержадміністрації.

Гості мали змогу оглянути навчально-матеріальну базу коледжу, музей народного побуту «Світлиця», де скуштували смачних роменських пиріжків. Потім відвідали актову залу, адже педагоги, працівники та студенти підготували святкову концертну програму. Вражені красою співу аматорського хору, тріо «Консонанс», квартету, жіночого ансамблю,  віртуозною грою баяністів, святковим феєрверком, гості скуштували коровай та подякували за чудове свято.

Тож бажаємо процвітання нашому коледжу, університету та всій Україні!