15 березня відбулась ІV Міжнародна науково-практична конференція21 Березня 2018р.

15 березня відбулась  ІV Міжнародна  науково-практична конференція "Стратегії міжкультурної комунікації в мовній освіті сучасного ВНЗ", яка приємно вразила теплою творчою атмосферою. До роботи конференції  долучились ректор Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Дмитро Григорович Лук'яненко, перший секретар та аташе з питань культури та освіти Посольства США в Україні Шон О'Хара, директор Програми імені Фулбрайта в Україні Марта Коломиєць, директор представництва Pearson Education в Україні Марина Малигіна, доктор філософських наук, головний науковий співробітник Інституту вищої освіти НАПН України Сергій Курбатов.