IT-ПЛАНЕТА УКРАЇНА 201101 Листопада 2011р.

Оргкомітет Всеукраїнської Олімпіади «IT-ПЛАНЕТА УКРАЇНА 2011» інформує, що стартювілейної V Міжнародної Олімпіади всфері інформаційних технологій для студентів вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації «IT-Планета» призначено на 1 жовтня 2011р.
Основна мета Олімпіади ІТ-Планета – сприяння організації підготовки  висококваліфікованих фахівців галузі інформаційних технологій (далі - ІТ) у вищих навчальних закладах, встановлення та розширення зв’язків роботодавців з навчальними закладами та провідними виробниками ІТ, виявлення талановитих молодих ІТ-фахівців та сприяння їх подальшому працевлаштуванню.
Проект ІТ-Планета було засновано у 2007 році в Російській Федерації (РФ). У 2010 році, завдяки всебічній підтримці, Проект ІТ-планета став міжнародним та охопив Росію, Україну та Казахстан. У ІТ-олімпаді в 2010 році прийняли участь 7065 студентів із 664 вищих та середніх навчальних закладів.
Міжнародний Фінал ІТ-олімпіади 2010 відбувся 11-13 травня 2011 р. у м. Москва на території «Московського державного університету економіки, статистики та інформатики». Учасниками фіналу ІТ-олімпіади стали 137 студентів із 79 навчальних закладів вищої та середньої освіти Росії, України та Республіки Казахстан.
Україну на Міжнародному Фіналі представляли 18 учасників із 11 вищих навчальних закладів. Представники України зайняли перші місця у конкурсах «Цифрова творчість» та «Адміністрування Linux». Загалом 13 з 18 українських студентів-фіналістів увійшли до десятки найкращих фіналістів у семи конкурсах.
Більш детальна інформація про проект «ІТ-Планета-Україна» опублікована на українській сторінці проекту: http://world-it-planet.org

Етапи Олімпіади 2011:

• 1 - 30 листопада 2011 р. Реєстрація студентів
  • 1 - 15 грудня 2011 р. Проведення заочного (online) туру
  • 15 - 29 лютого 2012 р. Проведення очних турів
  • Для заочних конкурсів 1 листопада 2011р. – 1 березня 2012р. – Відправка робіт
  • травень 2012 р. (Казахстан) Міжнародний Фінал

«IT-ПЛАНЕТА УКРАЇНА 2011» проходить за підтримки:

• Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України
  • Державного комітету України з питань науки, інновацій і інформатизації
  • Міністерства освіти і науки Автономної Республіки Крим

Офіційними спонсорами і партнерами конкурсної програми є компанії Intel, Oracle, Microsoft, IBM, 1C, D-Link, Adobe Systems, Linux-Center. Цього року до  ІТ-олимпиади також приєдналися компанії, EMCі 1С-Битрикс. Завдяки передовим технологіям цих компаній, які знайшли віддзеркалення в конкурсній програмі, у учасників буде можливість отримати безцінний практичний досвід у сфері інформаційних технологій.

Більш докладна інформація про правила, терміни проведення та конкурсну програму цього року  опубліковано на офіційному сайті міжнародної Олімпіади 1 жовтня 2011р. (http://world-it-planet.org/).