Зустріч студентів факультету економіки та управління з представниками компанії «Ашан Україна»21 Жовтня 2015р.

16 жовтня 2015 р. за сприяння Центру корпоративних зв’язків КНЕУ відбулася чергова зустріч студентів 4-5 курсів факультету економіки та управління з представниками компанії «Ашан Україна Гіпермаркет». В рамках реалізації проекту «Комерсант майбутнього» керівник сектору непродовольчих товарів Осипенко Валерія і начальник сектору касових операцій Чудов Сергій розповіли студентам факультету про головні напрямки, цілі і специфіку діяльності мережі гіпермаркетів «Ашан» в Україні, а також про перспективи кар’єрного зростання в міжнародній компанії. Йшлося, передусім, про широкі можливості проходження виробничої практики і гнучку програму стажування для студентів-випускників факультету, а також про гарантії їх соціального захисту.

Сьогодні компанія пропонує здобуття досвіду згідно європейських методик і технологій, навчання й удосконалення професійних навичок, можливості професійного і кар’єрного зростання, офіційне працевлаштування згідно із законодавством України, офіційну заробітну плату, медичне страхування і страхування життя, пільгове харчування.
Це вже не перший досвід спілкування представників компанії зі студентами нашого університету, адже випускники попереднього року вже знайшли своє перше місце роботи на різних посадах в компанії за результатами проходження стажування. Тому і ця зустріч викликала як жвавий інтерес студентства, так і щиру зацікавленість з боку представників компанії. Останні виявили бажання вже найближчим часом провести ще одну таку зустріч, про яку буде оголошено окремо.