Аспірант КНЕУ Євгеній Нотевський став рекордсменом України18 Вересня 2023р.

18 вересня 2023 року в КНЕУ відбулася непересічна подія, Національним Реєстром Рекордів України зафіксовано рекорд за номінацією "Наймолодший українець, який отримав найбільшу кількість дипломів про вищу освіту в Україні". Рекордсменом став 24 -річний Євгеній Нотевський, в минулому студент, а нині аспірант кафедри менеджменту, факультету економіки та управління КНЕУ. Він також є президентом громадської організації «МООЛМС «Молодь – майбутнє нації» і очолює Волонтерський штаб Миколаївської області, що діє із 25 лютого 2022 року на її основі.

Євгеній зміг здобути освіту  не лише за фахом економіка, право, менеджмент, а й  отримав дипломи з державного управління та місцевого самоврядування та харчових технологій, причому чотири дипломи з п'яти - з відзнакою!  За час навчання рекордсмен був лауреатом іменної академічної стипендії Президента України, Премії Київського міського голови та іменної академічної стипендії Верховної Ради України.

Нагородження Євгенія Нотевського відбулося в стінах конференц-залу КНЕУ, куди завітали представники Національного Реєстру Рекордів України Лана Вєтрова і Віталій Зорін. До заходу долучилися ректор КНЕУ ім. Вадима Гетьмана Дмитро Лук'яненко, декан факультету економіки та управління Олександр Востряков, директорка Юридичного інституту Людмила Кожура, завідувач кафедри менеджменту Михайло Сагайдак , а також перша викладачка, яка долучила Євгенія до наукової роботи за напрямком економічних наук Людмила Воробйова.

Багато приємних слів та побажань прозвучало на адресу нашого рекордсмена, тож сподіваємося, що у майбутньому станемо свідками нових амбітних здобутків Євгенія, а, можливо, й  інших випускників головного економічного університету країни,  для яких такий приклад стане мотивацією для особистих  наукових досягнень!