Бакалаври обирають своє майбутнє25 Квітня 2018р.

24 квітня у Київському національному економічному університеті  імені Вадима Гетьмана вперше відбувся День бакалавра «Від мрії до дії!».   Масштабний захід,  пов'язаний зі змінами вступу до  магістратури, зібрав у конференц-залі понад сто студентів.

З вітальним словом до присутніх звернувся ректор  КНЕУ Дмитро  Григорович Лук`яненко. «Щоб бути в тренді, треба бігти, а не йти, - зазначив він. – І навчатися протягом усього життя, щоб накопичувати інтелектуальний потенціал».

Програми навчання серйозно модернізовано, бакалавр може складати фахові випробування зі спеціальності «Економіка», «Право» та ін. Реєстрація розпочинається 14 травня, вступні іспити триватимуть з 26 липня по 2 серпня. Докладну інформацію можна отримати в приймальній  комісії. Поки ж студенти прослухали презентації програм і визначаються  з вибором.

У перекладі з латини магістр означає «наставник, учитель». Тож якщо ви плануєте займатися наукою, перейняти  кращий світовий досвід, а потім працювати в рідній країні, надихаючи  своїми знаннями інших, - вступайте до магістратури!