Студентська команда КНЕУ CFA – призери та глобальні фіналісти!03 Травня 2015р.

Переможці регіонального фіналу міжнародного авторитетного змагання фінансових аналітиків CFA Institute Research Challenge серед країн Європи, Близького Сходу та Африки блискуче представили Україну і наш університет на Глобальному фіналі у Атланті (США), який проходив 17 квітня 2015 року.

В фінальному етапі CFA Institute Research Challenge взяли участь 4 команди — чемпіони своїх регіонів, у якому загалом у цьому році взяли участь 4000 студентів 865 університетів з 70 країн світу. Азійсько-Тихоокеанський регіон представляла команда Університету Атенео-де-Маніла, Філіппіни (Ateneo de Manila University);  Американський регіон – команди Університету Флориди (University of Florida) та Канізійського коледжу (Canisius College), країни Європи, Близького Сходу та Африки – команда Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (Україна).

Команда майбутніх професіоналів з інвестиційного менеджменту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана у складі студентів факультету міжнародної економіки і менеджменту: капітана – Захара Дерюги, та членів команди Богдана Барася, Анастасії Віхрової, Юлії Клен, Євгена Заярного, інвестувала сотні годин вільного від навчання часу на підготовку висококонкурентного звіту з інвестиційного аналізу медіахолдингу RTL Corp. Group. Завдяки такій наполегливій роботі команда підтвердила статус регіонального чемпіона, була проголошена глобальним фіналістом, і фактично  посіла друге місце у CFA Institute Global Research Challenge.  Вагомий внесок у перемогу зробила наставник команди від Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана директор Інституту вищої освіти, д.е.н., професор Антонюк Лариса Леонтіївна. П'ять років тому вона спільно з CFA Institute Ukraine організовувала національний конкурс в КНЕУ, і за цей період підготувала п'ять команд призерів як національних, так і міжнародних конкурсів. Випускники минулих років КНЕУ CFA вітають цьогорічних студентів переможців та наставника команди з грандіозним успіхом.

Цього року в нашої команди був непересічний ментор від індустрії, який працює в інвестиційному бізнесі в Денвері (США), та є випускником факультету міжнародної економіки і менеджменту - Іван Січкар. Він особисто ініціював допомогу у підготовці команди КНЕУ до глобальної перемоги.

Детальніше із результатами можна ознайомитися на сайті: cfainstitute.org

Підготовлено Хоменко О.В.
к.е.н., науковий співробітник Інституту вищої освіти