Вітаємо команду КНЕУ зі здобутим третім місцем у фінальному етапі конкурсу CFA Institute Research Challenge05 Березня 2013р.

21 лютого 2013 року відбувся фінальний етап CFA Institute Research Challenge, до якого за результатами звітів з інвестиційного аналізу увійшли 10 команд з найкращих університетів країни. Команда КНЕУ у складі капітана команди Костянтина Васюка (МЕіМ), Нікіти Кузьменка (АПК), Тараса Решетюка (МЕіМ), Ігора Розкваса (ФЕФ) та Андрія Колесника (ФЕтаУ) зайняла 3 місце і отримала нагороду за найкращий виступ від партнера конкурсу Dragon Capital. Нагороду вручав управляючий директор, голова аналітичного департаменту Dragon Capital, CFA, PhD, Андрій Беспятов. Третій рік поспіль команда під керівництвом директора Інституту вищої освіти КНЕУ Антонюк Лариси Леонтіївни демонструє гідний результат на міжнародному конкурсі CFA. Протягом 6 місяців команда КНЕУ пройшла відбірковий етап з інвестиційного аналізу галузі, написання інвестиційного звіту по компанії Kernel та вийшла до фінального раунду змагань. До суддівської колегії CFA Investment Research Challenge входили представники: Свiтового банку, McKinsey&Company, KPMG, Deloitte and Touche, Concord Capital та Kernel.