Команда КНЕУ взяла участь у підсумковому воркшопі проєкту програми ЄС Erasmus PAGOSTE11 Жовтня 2023р.

05-06 жовтня 2023 року, представники  КНЕУ: Світлана Цимбалюк, декан факультету управління персоналом, соціології та психології, Марина Артюшина, завідувачка кафедри педагогіки та психології та Оксана Саркісова, доцентка кафедри педагогіки та психології взяли участь у підсумковому воркшопі проєкту програми ЄС Erasmus+ PAGOSTE, організованому Третім Римським університетом (Італія).

З-поміж учасників воркшопу партнери КНЕУ – Університет Констанца (Німеччина) та Віденський університет економіки та бізнесу (Австрія).

Томас Дайсінгер та Оксана Мельник (Університет Констанца) зробили загальний огляд реалізації проєкту у розрізі робочих пакетів.

Українські університети-партнери поділилися власним досвідом реалізації проєкту й презентували майбутні плани та виклики підготовки викладачів професійної освіти на основі партнерства.

Під час воркшопу партнери обговорили заходи щодо впровадження управління на засадах партнерства у підготовці викладачів професійної освіти на національному рівні в Україні та забезпечення сталості веб платформи «Партнерський простір «015», створеної для взаємодії між стейкхолдерами.

Світлана Цимбалюк презентувала дисемінаційні заходи, організовані українськими університетами - партнерами проєкту, та взяла участь у представленні стратегії забезпечення сталості результатів проєкту.

Учасники обговорили заходи із забезпечення якості результатів проєкту та розвитку співпраці після завершення проєкту.

КНЕУ є учасником і національним  координатором проєкту програми ЄС Erasmus+ PAGOSTE. З інформацією про проєкт, активності та результати можна детальніше ознайомитися на сайті проєкту PAGOSTE.