Студенти КНЕУ виграли конкурс інтелектуальної власності від Посла Сполучених Штатів Америки26 Квітня 2013р.

24 квітня 2013 р. у Посольстві США в Україні відбулося нагородження найкращих студентських команд України за проведене наукове дослідження у сфері інтелектуальної власності на тему "Система захисту прав інтелектуальної власності та її вплив на українську економіку". Команда студентів КНЕУ у складі капітана Дениса Мазура, Юлії Мірошник, Надії Мурзіної, Марії Сандул, які представляють факультет міжнародної економіки, та Олександра Горкуна, студента 4-го курсу факультету інформаційних систем і технологій, виборола перше місце.

Великий резонанс серед представників Посольства США в Україні викликала презентація переможців, в якій вони виклали результати своїх досліджень і доповіли про це поважній аудиторії англійською мовою. Посол США в Україні Джон Теффт особисто відмітив високий рівень підготовки студентів КНЕУ і вручив кожному з них цінні подарунки (iPad). Студенти були також запрошені до інтерв'ю з представниками ЗМІ.

Сприяння та науково-методичне керівництво проектом здійснювалось д.е.н., професором, директором Інституту вищої освіти КНЕУ Ларисою Антонюк. Організаційна та комунікаційна підтримка була забезпечена старшим викладачем кафедри іноземних мов КНЕУ Оленою Циркун.