COVID-19. Звернення до студентів та співробітників08 Вересня 2020р.

Шановні студенти!

Нагадуємо, що ніхто не має відвідувати ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», якщо у нього температура, кашель, нежить. Ви маєте залишатися вдома, якщо контактували з хворим.

У разі підозри, контакту чи хвороби на COVID-19 повідомте про це уповноважену особу Університету (проректор з науково-педагогічної роботи, економіки та інфраструктури Садовник О.В. тел. 456-42-08, 371-61-94)/адміністрацію.

COVID-19 становить велику загрозу, тож дуже важливо тримати дистанцію щонайменше 1,5 метри, носити маски, дотримуватись респіраторної гігієни, регулярно мити руки, уникати скупчення людей, провітрювати приміщення.

Для підтримки помешкання у безпечному стані регулярно дезінфікуйте поверхні й провітрюйте приміщення.

Обов’язково звертайтеся у разі появи небезпечних симптомів до медпрацівника ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (Забарна Наталія Михайлівна тел. 0969472653) сімейного лікаря чи швидкої допомоги (тел. 103).

Також у випадку, якщо вам погано та необхідна медична допомога, заповніть одну з форм.

Будьмо пильними
і консолідованими!