Відбулися урочистості до Дня працівників освіти16 Жовтня 2015р.

6 жовтня 2015 року в конференц-залі 1 корпусу відбулися урочисті збори працівників Університету, присвячені Дню працівників освіти, на які також були запрошені професори і доценти, які нещодавно завершили свою науково-викладацьку діяльність. В залі були присутні представники всіх університетських підрозділів, декани факультетів, завідувачі кафедр.

Керівництво закладу в особі ректора А.Ф.Павленка, проректорів Д.Г.Лук’яненка, А.М.Колота, Т.Є.Оболенської, голова профкому Б.С. Стеценко привітали колег з професійним святом та висловили глибоку вдячність всім, хто не один десяток років віддав жертовній освітянській праці та нашому Університету.

В урочистому засіданні взяв участь голова Київської міської профспілки освітян О.М. Яцунь.

У щирому вітальному виступі професора О.О.Гаманкової прозвучали й слова прикрості з приводу тих об’єктивних та суб’єктивних обставин, що обумовили перейти на пенсійний відпочинок певну частину висококваліфікованих викладачів, які за своїм фізичним станом ще могли б продовжувати активну науково-викладацьку діяльність.

Вона висловила сподівання на те, що всім нам спільно вдасться створити таку атмосферу, знайти такі форми подальшого спілкування, які дозволять не переривати безпосередній зв’язок із колегами та студентством, не замикатися у своїх сімейних та домашніх справах, а продовжувати приймати участь і в громадському житті трудового колективу, і духовно-культурному розвиткові та фізкультурно-спортивних заходах.

У виступі голови Ради ветеранів В.М.Мартинюка прозвучала пропозиція створити в нашому закладі Раду старійшин або клуб за інтересами освітян пенсійного віку.

Проректор Т.Є. Оболенська та голова профкому Б.С.Стеценко від імені ректорату та профспілкового комітету Університету висловили щиру вдячність ветеранам освіти за багаторічну сумлінну працю і плідну науково-педагогічну діяльність, значний особистий внесок у підготовку висококваліфікованих економістів, патріотичне виховання студентства та активну участь у громадському житті і під гучні оплески вручили подяки тим, хто здійснював свою педагогічну діяльність довгі роки
У перерві присутні мали можливість поспілкуватися між собою, за кавою обговорити враження, обмінятися думками, а на завершення урочистого зібрання прослухати концертні виступи студентських талантів під керівництвом директора Центру культури та мистецтв Д.Р. Бабіч.

Інформація підготовлена С.Б.Погорєловим