Дорогою у цивільне життя20 Березня 2018р.

У ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» розпочалися заняття для військовослужбовців у рамках міжнародного проекту «Програма НАТО – Україна з перепідготовки військовослужбовців».

На студентські лави сіли два десятки офіцерів, які сьогодні замислюються над своїм майбутнім у цивільному житті.

На церемонії з вітальним словом до слухачів Програми та гостей звернувся доктор Альберто Бін, директор Управління з питань політичних відносин і політики безпеки Штаб-квартири НАТО, який розповів про діяльність НАТО у цивільній сфері та зазначив, що подібні навчання тривають на сьогодні в Україні 17 років у більш ніж 70 містах країни. Для слухачів Програми навчання безкоштовне – усі  матеріальні витрати беруть на себе платники податків країн – учасниць НАТО.

До присутніх звернувся ректор ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»Дмитро Лук’яненко, який зазначив, що процес освіти особистості має бути безперервним протягом усього життя. Він запевнив, що військовослужбовців навчатимуть найкращі фахівці Університету, які докладуть максимум зусиль, щоб навчання було зрозумілим, цікавим і корисним, а здобуті знання – вагомою підтримкою у майбутньому.

Керівник проектів і програм Наукового парку КНЕУ Вадим Козак зазначив, що завдання цієї та подібних програм – допомогти колишнім військовослужбовцям інтегруватися в цивільне життя після закінчення служби та здобути знання, які їм потрібні в нових умовах.