Еducation innovation day12 Червня 2012р.

12.06.2012 в Центрі магістерської підготовки відбувся  Еducation innovation day  «Інновації, конкурентоспроможність, лідерство: досвід ЦМП». Він привернув широку увагу викладацького корпусу, зібравши 75 представників 28 кафедр нашого університету. Програмою заходу було передбачено висвітлення наступних питань:

«Відповідь ЦМП на сучасні виклики вітчизняній бізнес-освіті» проф. Поручник А.М., директор ЦМП

«Контактні заняття – навчальний ефект: наш та зарубіжний досвід» – проф. Столярчук Я.М., доц. Москалюк Н.П.

«Сучасна бізнес-освіта через призму етичних цінностей»  -  ст.викл. Пітякова Т.С.

«Вебінар – як  модернізована форма контактних занять»- майстер-клас доц. Мартинюк О.В., доц. Петрашко Л.П.