Економіка маркетингу для військовослужбовців08 Травня 2018р.

Економіка маркетингу для військовослужбовців

Свідоцтва про підвищення кваліфікації з основ економіки отримали колишні офіцери та й ті, хто незабаром звільняться в запас. Урочистості відбулися 8 травня у КНЕУ імені Вадима Гетьмана – найкращі викладачі нашого університету протягом двох місяців допомагали військовослужбовцям  набути нових знань із маркетингу, менеджменту та інших дисциплін. Навчальний курс організовано в рамках міжнародного проекту «Програма НАТО - Україна з перепідготовки військовослужбовців».

«Програма стартувала в 1999 році. З того часу підготовлено 9 тисяч 750 осіб в різних регіонах України, - зазначив менеджер Програми Крістофер Штаудт. – Для слухачів навчання безкоштовне, усі витрати беруть на себе платники податків країн-учасниць НАТО. У середньому підготовка однієї особи обходиться в 400 доларів».

Фахівці КНЕУ забезпечили слухачів програми необхідною навчальною літературою. Випускники (а це 21 військовослужбовець) розповіли, що здобули не лише корисні знання, а й психологічну підтримку, відтепер їм простіше працевлаштуватися.

«Робота існує для тих, хто її шукає, - наголосила заступник начальника відділу організації профорієнтації та профнавчання Київського міського центру зайнятості Оксана Борисівна Шубіна. – Ми навчимо писати резюме, розповімо про нюанси співбесіди.  База вакансій постійно поновлюється». Свої послуги також запропонував Центр соціальних служб Святошинського району.

Керівник проектів і програм Наукового парку КНЕУ Вадим Григорович Козак, побажавши військовослужбовцям подальшого кар’єрного росту, підсумував: «Що ж, ми заклали основу, тепер ви нарощуєте м'ясо! »

Підготувала матеріали провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ЦСЗ  Лариса Гуторова.