Зустріч з Головою правління Citіbank в Україні Стівеном Фішером11 Квітня 2012р.

10 квітня 2012 року викладачі та студенти факультету Міжнародної економіки і менеджменту КНЕУ мали унікальну можливість відвідати відкриту лекцію  Голови правління Citibank в Україні Стівена Фішера.

Лекція  пана Фішера проходила в інтерактивному режимі. Студенти мали можливість взяти участь в оцінці та обговоренні банківської системи України, її поточних фінансових показників та економіки в цілому. Учасники заходу також дізналися про результати досліджень банку Citiщодо ризиків, які стоять перед економікою України.  В ході жвавого діалогу зі студентами КНЕУ, керівник банку відповів на питання студентів, розповівши про реалії та майбутні прогнози щодо фінансового середовища України.

Цікава та інформативна лекція пана Фішера залишила надзвичайно позитивні враження у викладачів та студентів КНЕУ,  які мають надію на подальшу співпрацю та нові зустрічі з  банком Citi.