Результати другого туру Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності "Фінанси і кредит"14 Травня 2013р.

23 - 25 квітня в нашому університеті відбувся другий тур  Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності "Фінанси і кредит". В олімпіаді прийняли участь 160  кращих студентів - фінансистів з різних вищих навчальних закладів України. Журі олімпіади відзначило високий рівень конкурсних робіт, про що свідчать загальні результати та номінації, присвоєні учасникам олімпіади.

Вітаємо переможців, номінантів і всіх учасників олімпіади і бажаємо творчих успіхів та нових звершень у нелегкій фінансовій науці!

З повагою, оргкомітет олімпіади!

Результати другого туру Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності "Фінанси і кредит", яка відбулася 23-25 квітня в КНЕУ.