Відбувся семінар та воркшоп «Проектний та програмний менеджмент заснований на системі знань P2M»16 Вересня 2012р.

13-14 вересня 2012 року викладачі, аспіранти і студенти ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відвідали семінар та воркшоп «Проектний та програмний менеджмент заснований на системі знань P2M» («Project and Program Management for the Grand Design based on the Knowledge System of P2M»), які провів Президент Японської асоціації управління проектами, співавтор системи знань P2M, д.т.н., професор Хіроші Танака.
Організатором заходу виступив Інститут вищої освіти ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» за сприянням КАЙДЗЕН Клубу в Україні та Українсько-Японського центру.
Семінар був присвячений сучасним концепціям проектного менеджменту, методологіям програмного управління та повному циклу програмного та проектного управління. В ході лекції Хіроші Танака розглянув питання системи знань P2M, яка є японським стандартом з управління проектами і програмами, зорієнтованими на інновації у розвитку організацій в умовах конкурентного оточення.
Аудиторією семінару виступили науковці, викладачі, менеджери проектів і програм, студенти та аспіранти економічних і технічних спеціальностей. Протягом двох днів учасники лекції отримали нові знання в сфері управління проектами та отримали ключові компетенції з P&PM (проектного і програмного менеджменту).

Матеріал підготувала: Хоменко О.В., аспірантка кафедри міжнародної економіки