Юридичний факультет провів зустріч із представниками Державної служби інтелектуальної власності України25 Травня 2012р.

22 травня 2012 р. юридичний факультет Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» за сприянням Інституту вищої освіти Університету провів зустріч із представниками Державної служби інтелектуальної власності України на тему «Набуття та захист прав інтелектуальної власності УЄФА та його комерційних партнерів».

На зустрічі були присутні студенти юридичного факультету, які прослухали курс з права інтелектуальної власності. У роботі семінару взяли участь фахівці Центру інтелектуальної власності КНЕУ. Спеціалісти Держслужби ознайомили аудиторію зі змістом прав інтелектуальної власності, пов’язаних із Чемпіонатом, їх нормативно-правовим забезпеченням, видами дій, які підпадають під порушення цих прав, зокрема, так званим «паразитичним маркетингом», а також правилами, яких мають додержуватись засоби масової інформації під час висвітлення подій, пов’язаних із Чемпіонатом.

Чемпіонат Європи з футболу є третьою за значимістю спортивною подією у світі, а його фінальний турнір 2012 року буде наймасовішим спортивним заходом, який будь-коли проводився на території України. Однією із вимог УЄФА щодо України було забезпечити надійну охорону прав інтелектуальної власності організаторів та партнерів Чемпіонату.