Конкурентні моделі менеджменту: японська філософія КАЙДЗЕН30 Квітня 2013р.

24 квітня 2013 року в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відбувся відкритий семінар “Конкурентні моделі менеджменту: японська філософія КАЙДЗЕН”

Це – другий науковий семінар, який організований КАЙДЗЕН Клубом в Україні спільно з Інститутом вищої освіти Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Його відвідали понад 200 чоловік, серед яких близько 50 осіб - представники українського бізнесу, а саме керівники підприємств, комерційні, фінансові директори, менеджери середньої ланки тощо. Студенти-економісти отримали унікальну можливість ознайомитися із філософією КАЙДЗЕН та обговорити ефективність її застосування спільно із присутніми на заході експертами та практиками.

В якості спікерів були запрошені директори конкурентних в Україні компаній – Афічук А.Д., генеральний директор ТОВ «АДМ» та Бєляєв А.М., президент групи компаній «Арт Метал Фурнітура». Ці підприємства вже не один рік успішно впроваджують філософію КАЙДЗЕН, що дозволяє їм бути висококонкурентними на відповідних ринках. Семінар був спрямований на ознайомлення з практичним досвідом, особливостями впровадження даної концепції у бізнес-процеси. Головна мета заходу полягала в тому, щоб ознайомити учасників із можливостями японського менеджменту у різних організаційних структурах та в особистісному зростанні. Важливо відзначити, що семінар став важливою платформою для обміну знаннями, досвідом та компетенціями і викликав значний інтерес та схвальну оцінку з боку студентів, викладачів і присутніх.

З добіркою інших світлин заходу ви можете ознайомитись за посиланням - http://www.facebook.com/media/set/?set=a.251305735014769.1073741826.101382136673797&type=1