Семінар КАЙДЗЕН у КНЕУ05 Грудня 2012р.

27 листопада 2012 року КАЙДЗЕН Клуб в Україні за підтримки КНЕУ, НТУ «Київський політехнічний інститут» та представників українського бізнесу провів семінар на тему: «Кайдзен для підвищення конкурентоспроможності українських компаній».

KAIZEN Institute — це глобальна організація, що діє в Європі, Африці, Азійсько-Тихоокеанському регіоні та Америці. KAIZEN Institute надає послуги з консультування, навчання та сертифікації в області Кайдзен і Lean (Ощадливе виробництво). У 26 регіональних офісах KAIZEN Institute працює більше 400 консультантів, що забезпечують клієнтів у будь-якому регіоні світу знаннями та досвідом міжнародного масштабу.

У семінарі взяли учать: директор КАЙДЗЕН Клубу в Україні Іван Сарвар, співзасновник та консультант КАЙДЗЕН Клубу в Україні Вознюк В.С., генеральний директор «ЕЛІО Україна» Коростильов Ю.О., генеральний директор «АГТ плюс» Рогожин М.В., генеральний директор ПАО «ТЕМП» Згіблов О.Г., директор Інституту вищої освіти КНЕУ Антонюк Л.Л., викладачі та студенти КНЕУ.

Під час семінару українські експерти ознайомили учасників з основними поняттями, принципами, інструментами Кайдзен та розповіли, де і як можна застосувати філософію «постійного вдосконалення». Власники і топ-менеджери українських компаній, які пройшли стажування в Японії, поділилися набутим досвідом застосування японського стилю управління, а саме від впровадження:

• гуртків якості,
  • системи 5S,
  • візуалізації,
  • створення доданої цінності для споживачів через постійний Кайдзен,
  • покращення технічного стану обладнання,
  • зміна цінової та маркетингової політики підприємства.

Семінар пройшов у дружній атмосфері, а доповіді учасників викликали жваве обговорення серед слухачів.