Київський національний економічний університет - фіналіст 20-го Українського національного конкурсу якості08 Квітня 2016р.

Згідно з рішенням  Центральної конкурсної комісії 20-го Українського національного конкурсу якості Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана визнано фіналістом. Це є видатним досягненням нашого університету, визнанням високо рівня його ділової досконалості, потужним імпульсом для подальшого удосконалення діяльності та сприятиме зростанню його авторитету як в Україні так і за кордоном.
Український національний конкурс якості засновано у 1996 році. Основними організаторами Конкурсу виступають Українська асоціація якості та Український союз промисловців і підприємців. Конкурс проводиться в межах Всеукраїнського ділового марафону «Сходження до вершин європейської досконалості». Основна мета Конкурсу - стимулювати підприємства/установ, які приділяють значну увагу управлінню якістю, заохотити кращі з них, виділити найкращу практику управління якістю, накопичену на вітчизняних підприємствах/установах, сприяти успіху українських підприємств/установ в Європі. Конкурс проводиться за Моделлю досконалості EFQM, яка базується на принципах філософії і концепцій вдосконалення. Участь у Конкурсі дозволяє зрозуміти та опанувати сучасні європейські підходи до ведення бізнесу, визначити сильні та слабкі сторони, розробити програму вдосконалення. За результатами Конкурсу підприємства/установи отримують детальні звіти з викладенням сильних сторін і областей для удосконалення.

Щиро вітаємо колектив КНЕУ з успіхом!