КНЕУ в THE Impact Rankings 202204 Травня 2022р.

Щиро вітаємо колектив Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана з черговим визнанням у авторитетному міжнародному рейтингу The Times Higher Education Impact Rankings 2022. Підтвердивши та покращивши свої позиції, КНЕУ увійшов до ТОП-5 закладів вищої освіти України, які представлені в даному рейтингу.

THE Impact Rankings оцінює університети з точки зору їхньої залученості до досягнення глобальних Цілей сталого розвитку, що затверджені Генеральною Асамблеєю ООН до 2030 року.

КНЕУ подавав дані щодо досягнення 10 цілей ООН і отримав відповідні міжнародні рейтингові позиції серед 1406 університетів зі 106 країн світу, які увійшли до когорти соціально-відповідальних інституцій:

• ЦСР 1 «Подолання бідності» - 401- 600 місця;

• ЦСР 2 «Подолання голоду» - 301-400 місця;

• ЦСР 4 «Якісна освіта» - 800-900 місця;

• ЦСР 5 «Гендерна рівність» - 401- 600 місця;

• ЦСР 8 «Гідна праця та економічне зростання» - 301- 400 місця;

• ЦСР 9  «Інновації та інфраструктура» - 601+ місця;

• ЦСР 10 «Скорочення нерівності» - 401-600 місця;

• ЦСР 11 «Сталий розвиток міст та спільнот» - 401- 600 місця;

• ЦСР 16 «Мир, справедливість та соціальні інститути» - 401-600 місця;

• ЦСР 17 «Партнерство заради цілей сталого розвитку» -  601-800 місця.

Варто зауважити, що КНЕУ підвищив свої позиції у рейтингу за ЦСР 8 "Гідна праця та економічне зростання" та ЦСР 17 "Партнерство заради цілей сталого розвитку" порівняно з показниками попереднього року.

Рейтинг заснований на показниках, які надані вузами, а також видавничим домом Elsevier в якості постачальника бібліометричних даних з тематики статей щодо відповідних Цілей сталого розвитку ООН.

Отже, наш університет успішно реалізує свою місію, а саме «здійснення вагомого внеску у суспільний розвиток через дослідження, генерування нових знань, їх поширення та підготовку конкурентних фахівців і креативних особистостей». Сьогодні у період найважчих випробувань для України викладачі та студенти КНЕУ теж беруть участь у захисті нашої Батьківщини та  продовжують реалізовувати різноманітні соціальні проєкти для наближення Перемоги!

З рейтингом THE Impact Rankings 2022 та позиціями КНЕУ в ньому можна ознайомитись за посиланням.