До КНЕУ завітав відомий польський економіст Якуб Карновський30 Травня 2023р.

29 травня 2023 року відбулась зустріч в.о. ректора Дмитра Лук’яненка  з відомим польським економістом, членом Наглядових Рад «Укрпошти», «Укрзалізниці», професором Варшавської школи економіки та давнім другом  України, Якубом Карновським. Проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності Віктор Чужиков декан факультету міжнародної економіки та менеджменту Юрій Солoдковський, та директорка Інституту англомовних програм Олена Циркун приєднались до дружнього обговорення співпраці між університетами-партнерами.

Саме Варшавська школа економіки ініціювала проєкт підтримки українських університетів під час збройної агресії росії проти України в рамках проекту CIVICA for European Future of Ukraine- (CIVICA for Ukraine) за сприяння Польської національної агенції академічних обмінів NAVA. Головною метою проєкту є розвиток та зміцнення співробітництва між європейським університетським альянсом CIVICA  (до складу якого входять  10 провідних європейських університетів, в яких викладаються соціальні науки) та 5 закладами вищої освіти України (серед яких Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Київська школа економіки, Національний університет «Києво -Могилянська академія», Український Католицький університет та Донецький національний університет імені Василя Стуса)  в галузі соціальних та гуманітарних наук, менеджменту та державної політики в контексті майбутньої інтеграції України до Європейського союзу.

Професор Я. Карновскі не тільки відіграє важливу роль у діяльності альянсу, але й у травні 2022 року ініціював створення Студентського клубу у Варшавський школі економіки, який розробляє програму відбудови України після війни на основі  членства України у Європейському Союзі.

Від імені Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Дмитро Григорович щиро подякував професору Карновському за підтримку реформ в Україні та разом із колегами обговорив більш детальні плани подальшої тісної співпраці між партнерськими закладами вищої освіти.