КНЕУ започаткував власну стартап школу- StartUp school KNEU01 Лютого 2024р.

Шановна спільното КНЕУ!

Маємо чудові новини для всіх студентів, які мають бізнес-ідеї. Нещодавно в КНЕУ започаткували новий проєкт - StartUp school KNEU. Команда проєкту на чолі з Олександром Востряковим працює над тим, щоб StartUp school KNEU - стало місцем розвитку підприємницьких ідей

Така ініціатива нашого університету  розвиває підприємницьку екосистему не лише КНЕУ, а й всієї країни, адже створює можливості для всіх студентів, аспірантів українських ЗВО, які мають в собі підприємницький хист і хочуть реалізувати свої ідеї чи проєкти.

Зараз триває реєстрація учасників, по завершенню якої буде обрано 10 команд, які пройдуть курс навчання і зможуть розвинути свою ідею за всіма потрібними етапами, представити її на Pitching перед авторитетним журі і поборотися за головний приз у 100 000 грн.

Більше інформації про  StartUp school KNEU на сторінці проєкту
А також у телеграм-каналі

Бажаємо успіхів організаторам та учасникам проєкту!