КНЕУ вітав почесного гостя – Девіда Катоу24 Вересня 2012р.

20 вересня 2012 року Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана щиро вітав почесного гостя – Девіда Катоу, лектора, викладача ділової англійської мови та англійської мови для науковців з багаторічним міжнародним досвідом, представника всесвітньо відомого видавництва Пірсон, Великобританія, відповідального за розробку та маркетинг матеріалів по вивченню англійської  мови та мультимедійних ресурсів.
Захід, який відвідали викладачі КНЕУ та інших вищих навчальних закладів, було організовано представництвом Пірсон в Україні та кафедрою іноземних мов факультету міжнародної економіки та менеджменту.

Дружня та творча атмосфера тренінгу сприяла активній передачі досвіду викладання англійської мови відповідно до світових стандартів
Питання основних компетенцій, необхідних студентам в 21 столітті для отримання конкурентоспроможного робочого місця викликало особливе зацікавлення аудиторії.
Київський національний економічний університет активно впроваджує інноваційні технології в процес викладання іноземних мов, тому пілотування проекту «Електронна мовна лабораторія» є нагальною потребою в підготовці конкурентоспроможних фахівців, бакалаврів та магістрів зі знанням іноземної мови.
Професорсько- викладацький склад КНЕУ висловлює подяку Девіду Катоу та керівництву видавництва Пирсон в Україні за організацію та проведення лекції та сподівається на продовження співпраці в майбутньому.