Зустріч студентів КНЕУ з Надзвичайним і Повноважним Послом Малайзії в Україні Чуа Теон Баном27 Лютого 2012р.

15 лютого 2012 року  студенти факультету МЕіМ КНЕУ мали приємну нагоду зустрітись з Надзвичайним і Повноважним Послом Малайзії в Україні Чуа Теон Баном. Зустріч відбулась в приміщенні Посольства Малайзії в Україні.

Під час зустрічі були висвітлені питання політичного, економічного та культурного життя Малайзії. Пан Чуа Теонг Бан поділився досвідом та охарактеризував шляхи поетапного економічного піднесення своєї держави в період незалежності.

Пан Посол дав відповіді на усі поставлені студентами питання, звернув  увагу на рекреаційний потенціал не лише Кримського півострова, а й Карпат, Умані, Кам’янця-Подільського. Пан Чуа Теон Бан  наголосив на необхідності підтримки зв’язків Малайзії з Україною та окреслив перспективи  торговельно-економічні відносин між країнами.

Під час зустрічі пан Посол зазначив, що Україна та Малайзія цього року відзначають 20-річчя встановлення дипломатичних зв’язків, і в найближчому майбутньому будуть підписані торговельні контракти та угоди, які дозволять громадянам обох країн вільно подорожувати на умовах безвізового режиму.

Студенти та викладачі КНЕУ висловлюють подяку організаторам зустрічі за отримані знання та сподіваються на подальший розвиток плідної співпраці між двома державами.