Зустріч Ронана Ферроу зі студентами факультетів міжнародної економіки і менеджменту та права04 Квітня 2012р.

23 Березня у Київському національному економічному університеті відбулась непересічна подія.  Спеціальний радник Державного секретаря США Хілларі Клінтон з глобальних молодіжних питань, директор офісу з глобальних молодіжних питань державного департаменту США Ронан Ферроу зустрівся із студентами факультетів міжнародної економіки і менеджменту та права.

Ронан Ферроу – випускник юридичної школи Єльського університету, член Нью-Йоркської колегії адвокатів, за версією журналу « Нью-Йорк Мегезін» визнаний новим активістом року і входить до когорти людей, які змінюють світ.

Ронан Ферроу відповідає за впровадження і розширення молодіжної політики, розробку відповідних програм у державному департаменті США, діяльність якого спрямована на підтримку молоді в її економічній і громадській активності, заохочує урядові структури відповідати на проблеми молоді засобами дипломатії та безпосередньо працює з молодими людьми по всьому світу.

Антонюк Л.Л., директор Інституту вищої освіти КНЕУ, щиро привітала шановного гостя від імені ректора, Анатолія Федоровича Павленка, професорсько-викладацького складу та студентів у стінах  нашого закладу.

Зустріч Р.Фероу із студентами КНЕУ була присвячена економічним можливостям, які відкриваються молоді в 21 столітті.

Студенти КНЕУ брали активну участь у обговоренні проблем боротьби із нерівністю у суспільстві, забезпечення прав і свобод громадян, працевлаштування молодих фахівців та ролі жінок в бізнесі. Питання про особисті ініціативи Ронана Ферроу щодо подолання проблеми безробіття серед молоді з вищою освітою в США викликали велику зацікавленість та інтерес в залі. У відповідь Ронан Ферроу зазначив, що саме молодь є двигуном економічного розвитку країни та джерелом інноваційної думки. Тому одним із основних напрямів його діяльності є сприяння співпраці  уряду з бізнесом, створення єдиного простору, в якому  роботодавці та можливі працівники будуть співпрацювати. Ронан Ферроу виступає  за активніший розвиток бізнес-інкубаторів для IT-проектів, адже вони мають високу ефективність та є "низьким стартом" для багатьох, в майбутньому успішних компаній.

«Ми намагаємося зблизити бізнес і молодь, зокрема завдяки створенню мережі бізнес-інкубаторів на основі університетів, які  також зацікавлені в інноваціях та працевлаштуванні студентів. Так інкубатори в майбутньому матимуть необхідне обладнання та спеціалістів для опробації нових ідей і втілення їх в реальність».

Ронан Фероу повідомив студентів КНЕУ про нові міжнародні програми співпраці між студентами та заохотив студентів КНЕУ брати активну участь в їхній діяльності.

Викладачі та студенти КНЕУ щиро дякують Ронану Фероу та організаторам зустрічі за цікаву зустріч та сподіваються на активну співпрацю із світовими молодіжним організаціями.