Презентація програми стипендій ім. Едмунда С. Маскі25 Жовтня 2011р.

27 жовтня о 17.20 в конференц-залі КНЕУ (1 корпус) відбулась презентація програми стипендій для отримання ступеня магістра в США. Програма стипендій ім. Едмунда С. Маскі (Muskie) є програмою Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США та адмініструється Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX). Програма Маскі надає можливості навчання в університетах США для отримання ступеню магістра громадянам Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Росії, Таджикистану, Туркменістану, України та Узбекистану. Учасники відбираються шляхом відкритого конкурсу.

Координатор програм Айрекс для навчання та стажування в університетах США пані Ірина Мірошниченко визначила ключові можливості для учасників програми перед слухачами, а саме:

1) навчання за повною університетською програмою протягом одного/двох років;
2) розробка і виконання протягом першого академічного року проекту, спрямованого на користь місцевої спільноти;
3) сприяння просуванню віртуального обмінного проекту, спрямованого на налагодження зв’язків групи студентів або професіоналів в Україні із партнерами або технічними експертами із США;
4) участь у стажуванні по закінченню навчання.

При цьому експерт зазначила, що Програма повністю фінансується і передбачає:

• візову підтримку (віза J-1)
  • оплату подорожі з міст проживання учасників до приймаючого університету в США
  • щомісячну стипендію
  • медичне страхування на випадок хвороби або нещасного випадку
  • оплату навчання та інших університетських зборів
  • обмежені кошти на придбання підручників
  • широкі можливості контактів з випускниками програми та різноманітні програми тренінгів.

Учасники презентації мали можливість ознайомитися з усіма перевагами навчання в США з даним напрямом, отримали ґрунтовну консультацію з підготовки ефективної заявки, що дозволило деяким з них приєднатися до конкурсу претендентів на стипендію магістра. Представлена Програма – це гарна можливість отримання нових компетенцій в США. Участь в заходах Айрекс є одним із пріоритетних напрямів розвитку міжнародного співробітництва, підвищення мобільності студентів, молодих науковців нашого університету.

Ви можете спілкуватися з іншими учасниками та випускниками програми на сторінці: http://connect.state.gov/group/muskie

Контактна інформація в Україні:

Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX)
вул. Cаксаганського 36-Д, 2-й під’їзд, 5-й поверх, Київ, 01033, Україна
Тел: (044) 537-0604     Факс: (044) 586-2782