Вітаємо Кравчук Катерину25 Березня 2016р.

22 березня 2016 року завершився Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт 2015-2016 навчального року за спеціальністю «Управління персоналом та економіка праці».

На конкурс було подано 70 робіт, з яких Галузева конкурсна комісія 19 лютого 2016 року відібрала 18 кращих. Галузева комісія була представлена всіма регіонами України (Київ, Харків, Вінниця, Львів, Суми, Красноармійськ).

У підсумковій науково-практичній конференції Галузева конкурсна комісія, яка працювала у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця, заслухала 18 доповідей учасників секції «Управління персоналом та економіка праці», які представляли 11 міст України, а саме: Харків, Красноармійськ, Донецьк, Запоріжжя, Київ, Одеса, Полтава, Львів, Суми, Тернопіль, Чернігів. Учасники під час конференції виступили з доповідями та презентаціями для захисту результатів власних наукових досліджень.

За результатами конференції Галузева конкурсна комісія нагородила Дипломом ІІ ступеня Конкурсу Кравчук Катерину Сергіївну за дослідження на тему «Справедливість винагороди за працю: теоретичні та прикладні аспекти» (науковий керівник – д.е.н., проф. Цимбалюк С.О.).

Кафедра вітає переможця і дякує науковому керівникові роботи!