Офлайн-форум "КАР'ЄРА НЕЗЛАМНИХ"21 Квітня 2023р.

20 квітня у КНЕУ імені Вадима Гетьмана відбувся офлайн форум «Кар’єра незламних». До цього довгочікуваного заходу в очному форматі долучилися провідні компанії SoftServeEY UkrainePwC UkraineappflamelifecellYalantis, Делойт в Україні, Епіцентр К, KPMG в Україні,  Sayenko KharenkoBaker Tilly, ПриватБанк, TCM Group Ukraine та Державна служба зайнятості.
Студенти  Університету та коледжів КНЕУ, що зібралися у конференц-залі, мали чудову нагоду почути про особливості стажування, працевлаштування, проходження практики та дуальної освіти в різних компаніях, а також поставити свої запитання роботодавцям і навіть намалювати кар'єрну траєкторію.

Вітаючи присутніх, в.о. ректора Університету Дмитро Лук’яненко наголосив, що після перемоги країну треба відбудовувати на інтелектуально-інноваційній основі і побажав усім знайти роботу, яка б приносила задоволення. Проректор з науково-педагогічної роботи Анатолій Колот  зазначив, що місія Університету полягає в тому, щоб не лише навчити, а й допомогти працевлаштуватися студентам, щоб у подальшому кожен відчув себе «володарем потужного людського капіталу». Начальник відділу сприяння працевлаштуванню «Перспектива» Оксана Чуб оголосила переможців конкурсу резюме, який відбувся напередодні події: грамоти та подарунки отримали Валерія Журавель, Єва Зікеєва та Дмитро Опанасенко.

Впродовж невеликої панельної дискусії представники кампаній дали відповіді на питання, які найчастіше задають в пошуках роботи. Так, запорукою успішного працевлаштування є швидка адаптація, аналітичне мислення, вміння працювати з інформацією, стресостійкість, допитливість, лідерство, знання англійської мови, ініціативність. Серед компетенцій, які затребувані зараз та будуть актуальні в майбутньому, названо математику, знання алгоритмів, англійську мову, навички інформаційної гігієни. І звичайно, штучний інтелект ніколи не замінить здатність мислити, відчувати та комунікувати, особливо у навчальному процесі, впевнені фахівці.

Як знайти потрібну вакансію? Вивчаючи ринок праці, треба проставити пріоритети та скласти чесне резюме спочатку для себе, щоб зрозуміти, де краще можна реалізуватися. Також бажано написати мотиваційний лист та зазначити в ньому свої очікування. Під час співбесіди цінується щирість, адже рекрутер завжди відчуває, коли людина «набиває собі ціну», навпаки, під час щирої розмови можуть запропонувати вакансію, яка більше відповідає вашому характеру, здібностям та компетенціям.

Як збалансувати роботу та навчання? По-перше, починати працювати радять після другого курсу, коли вже є певна база знань, а по-друге, починати з неповного робочого дня, скажімо по чотири години.
Насамкінець Форуму учасники  працювали в командах, визначавши  траєкторію розвитку професійної кар’єри, а потім протягом хвилини презентували своє бачення.

Форум «Кар’єра незламних» став ще однією непересічною подією, яка пройшла в очному форматі та стала доказом того, що в умовах війни важливо не втрачати жодного шансу для  пошуку омріяної роботи та самореалізації.

Фотогалерея заходу