ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» приєднався до ініціативи ООН «Академічне сприяння ООН»17 Квітня 2012р.

Програма «Академічне сприяння ООН» спрямована на розвиток взаємовідносин між ООН та закладами вищої освіти через більше активне їх залучення до заходів, місій та проектів ООН. У програмі йдеться про зобов’язання дотримуватися та пропагувати десять базових принципів у рамках вимог Організації Об’єднаних Націй.

ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» підтримав ініціативу ООН та став членом програми. Як і кожен учасник програми, наш університет прийме учать у діяльності, що пов’язана з дотриманням базових принципів ООН:

1. Сприяти дотриманню основних принципів Статуту Організації Об’єднаних Націй як цінностей, які освітня система прагне поширювати і реалізовувати.
2. Сприяти захисту прав людини, серед яких – свобода дослідження, думки і слова.
3. Сприяти реалізації освітніх можливостей для всіх людей незалежно від їхньої статі, раси, релігійних поглядів або етнічної приналежності.
4. Надавати можливість кожній зацікавленій людині отримати навички та знання, необхідні для подальшого здобуття вищої освіти.
5. Сприяти створенню умов для розвитку системи вищої освіти по всьому світу.
6. Заохочувати розвиток міжнародного громадянського суспільства за допомогою освіти.
7. Сприяти збереженню миру і врегулюванню конфліктів за допомогою освіти.
8. Вирішувати проблеми бідності за допомогою освіти.
9. Сприяти забезпеченню сталого розвитку за допомогою освіти.
10. Сприяти міжкультурному діалогу та порозумінню, а також подоланню нетерпимості за допомогою освіти.

Більш детально з програмою «Академічне сприяння ООН» можна ознайомитися:

Автор: Ткачук О.В.