КНЕУ відкритий для міжнародного партнерства03 Квітня 2012р.

Уже вкотре КНЕУ стає об’єктом уваги світової преси. У газеті «TheEuropeanTimes» опубліковано статтю про здобутки нашого університету.

Мова йде про те, що Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана відображає прогресивні зміни в секторі вищих навчальних закладів України. У КНЕУ успішно функціонує 13 науково-дослідних установ і багато нових освітніх та навчальних центрів.

«TheEuropeanTimes» зазначає, що ректор Анатолій Павленко, відомий учений, Герой України, є одним із лідерів освіти в Україні. Під його керівництвом університет посилив  міжнародні зв'язки. «КНЕУ є партнером багатьох зарубіжних університетів. Ми віримо в культурний обмін для всіх студентів, як українських, так і закордонних. Наш університет завжди відкритий для формування нових партнерських відносин з іншими вищими навчальними закладами», — наголошує А.Ф. Павленко.

Електронна версія газети «TheEuropeanTimes»

За матеріалами: www.european-times.com