Шановні студенти, викладачі та працівники Університету!24 Лютого 2022р.

У зв’язку із введенням воєнного стану в Україні відповідно до указу Президента України від 24.02.2022 № 64/2022, звертаємося до вас із наступим.

1. Університет функціонує згідно положень та настанов, що регламентують діяльність закладів вищої освіти в особливих умовах.
  2. Заняття, призначені на 24.02.2022, відміняються і відновлюються виключно у дистанційній формі з 25.02.2022. Науково-педагогічним працівникам рекомендується використовувати адекватні до умов технології дистанційного навчання з урахуванням видів навчальної роботи. Контакти зі студентами рекомендується використовувати як для навчальної так і патріотично-виховної та інформаційно-роз’яснювальної роботи.
  3. Служби Університету продовжують працювати у змішаному режимі, виконуючи свої функції відповідно до нагальних потреб  нормального ведення навчальної та господарської діяльності.
  4. Директорам навчально-наукових інститутів, деканам факультетів, керівникам структурних підрозділів налагодити та підтримувати постійні контакти з підлеглими працівниками та учасниками освітнього процесу.

Шановні колеги! Закликаємо до спокою, відповідальної поведінки, консолідації колективу Університету та допомоги захисникам України у критично важливий час!

Слава Україні!

Вчена рада Університету