Результати KPMG Business Game and Master Class 201229 Квітня 2012р.

27 квітня у Київському національному економічному університеті компанією KPMG було проведено майстер-класс «Практичні аспекти проведення аудиту», під час якого студенти з різних університетів отримали можливість дізнатися про особливості надання аудиторських послуг у сучасному конкурентному середовищі, а також поспілкуватися зі спеціалістами KPMG.

Після майстер-класу відбулася бізнес-гра, яка полягала у вирішенні командами-учасницями кейсу та презентації результатів своєї роботи. При вирішенні кейсу студенти мали продемонструвати журі теоретичні знання та фахові навички у сфері надання консалтингових послуг, а також свій рівень володіння діловою англійською мовою.

За підсумками бізнес-гри перемогу здобула команда, учасниками якої були студенти IV курсу факультету Міжнародної економіки і менеджменту Жданов Антон та Козицький Євген, студенти III курсу факультету Міжнародної економіки і менеджменту Демчук Влада та Лесько Яна, а також студент Вісконсінського університету Старовєров Кирило. Фахівці KPMG надали схвальні відгуки стосовно високого рівня підготовки студентів.

Автор: Антон Жданов  ст. факультету МЕіМ