У Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана обговорили розвиток місцевого самоврядування23 Травня 2014р.

«Розвиток місцевого самоврядування» – такою була тема робочої зустрічі в. о. голови Київської міської державної адміністрації Володимира Бондаренка з колективом Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, яка відбулася 22 травня 2014 року у Центрі культури і мистецтв університету.

Під час заходу Володимир Дмитрович довів до відома присутніх програму діяльності державної адміністрації та свої погляди на розвиток міста. У Києві має всім бути жити зручно і комфортно. На жаль, сьогодні Київ незручне місто. Адже, з-поміж інших, існує проблема недостатнього фінансування міста, проблема медичних послуг для киян, проблема громадського транспорту, повернення об’єктів у власність міста.

Політик зауважив, що Київ – це європейське місто, в ньому має бути багато центрів культури. Ще однією з проблем Києва є те, що тут відійшли від генерального плану його забудови, знищуються зелені насадження, території культурних закладів, двори житлових будинків. Слід зменшувати частку комерційного житла, натомість будувати житло для київських черговиків. Ще одним питанням, яке привернуло увагу всіх присутніх, було питання розвитку і забезпечення нормального функціонування навчальних закладів.

Не обійшлося без запитань до в. о. голови КМДА, на які Володимир Дмитрович охоче відповів. Присутніх зацікавили повноваження мера Києва, баланс в стосунках мера і Київради. Незважаючи на всі питання, які ще потрібно вирішити, учасники зустрічі висловили впевненість, що невдовзі Київ стане гарним мегаполісом, зручним для життя.