Інтерактивний семінар Роберта Джонсона у КНЕУ11 Березня 2013р.

Шостого березня 2013 року викладачі та студенти КНЕУ мали унікальну можливість взяти участь у семінарі відомого професора Крейтонського університету Роберта Джонсона (PhD, CFA, CAIA) на тему: "Фінансова криза, етика інвестиційного бізнесу та ринки, що розвиваються". Захід було організовано CFA Ukraine за сприяння Інституту вищої освіти КНЕУ.

Семінар було присвячено питанням функціонування фінансових ринків, важливості саморегулювання в інвестиційній сфері, етики ведення інвестиційного бізнесу, наслідкам фінансової кризи та шляхам вдосконалення фінансових систем й інвестиційних середовищ для підтримки сталого розвитку економіки.

Студенти взяли активну участь в обговоренні різноманітних питань та ситуацій у сфері бізнес-етики, запропоновані Робертом Джонсоном, мали можливість поставити лектору багато запитань і отримати на них відповіді. Глибокі знання, високий професіоналізм та педагогічна майстерність професора Р. Джонсона забезпечили панування у лекційній аудиторії атмосфери довіри та взаємоповаги, духу інтелектуального азарту.

Викладачі та студенти КНЕУ висловлюють щиру подяку професорові Р. Джонсону та організаторам заходу за надзвичайно цікаву інтерактивну дискусію та сподіваються на продовження плідної співпраці із Крейтонським університетом та CFA Ukraine.