Щиро запрошуємо до нашої родини!17 Травня 2018р.

Сьогодні, 17 травня, у КНЕУ багатолюдно та гомінко  - відбувся День відкритих дверей, на який запросили абітурієнтів,  випускників коледжів, вступників до магістратури. У Центрі культури та мистецтв університету яблуку ніде впасти: викладачі факультетів інформують про розмаїття спеціальностей, розповідають про переваги навчання у виші. Для зручності виставлено інформаційні стенди.

Ректор ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» Дмитро Григорович Лук’яненко наголосив, що наш університет – це бренд, який виходить за межі економічної освіти, тут можна здобути юридичну освіту, отримати два дипломи. За рейтингом роботодавців, КНЕУ – лідер у галузі освіти. «Життя динамічне та насичене. Створено студентське самоуправління,  діють спортивні, мистецькі гуртки.  І завжди панує креативна аура. Щиро запрошуємо до нашої родини!»

Колишні випускники університету – Богдан Ярмоленко, Дмитро Сушко, Микола Сергеєв – радо розповіли про свої студентські роки, згадали викладачів, які проклали не лише дорогу до знань, а й дали життєві уроки.

Відповідальний  секретар приймальної комісії Андрій Миколайович  Поплюйко розповів про умови вступу до вишу, зазначив, що цього року заплановано 800 бюджетних місць,  порівняно з іншими вишами ця цифра дуже висока. Військова кафедра КНЕУ готує студентів за спеціальностями «Основи продовольчого та речового забезпечення».

На завершення Дня відкритих дверей студенти КНЕУ дали чудовий концерт. Адже вони не лише майбутні економісти, а й талановиті актори та співаки.

Для повного драйву було розіграно лотерею з трьох сувенірів від КНЕУ для зареєстрованих учасників свята.

Підготувала провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ЦСЗ Лариса Гуторова