СОЦІАЛЬНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО: ТЕОРІЯ, ПРАКТИКА ТА МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД22 Травня 2018р.

18 травня 2018 року в КНЕУ відбулася Міжнародна науково-практична конференція «СОЦІАЛЬНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО: ТЕОРІЯ, ПРАКТИКА ТА МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД».

Поряд із викладачами факультету економіки та управління КНЕУ та ВГО «Поруч», які ініціювали проведення конференції, своїм досвідом в галузі досліджень теоретичних аспектів соціального підприємництва та його практичної реалізації  поділилися також представники співорганізаторов, серед яких були: Абертейський університет (Abertay University, United Kingdom), Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича (Україна, м. Чернівці), Український Католицький університет (Україна, м. Львів), Сухумський державний університет (Грузія, м. Тбілісі), Морська академія (Грузія, м. Батумі), Академія Полонійна (Польща, м. Ченстохово), Центр розвитку корпоративної соціальної відповідальності (Україна, м. Київ), Фонд Східна Європа, ChildFund (Deutschland), Український форум благодійників, Український кооперативний альянс.

З привітанням до учасників конференції  і вступним словом звернувся ректор ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» д.е.н., проф. ЛУК’ЯНЕНКО ДМИТРО ГРИГОРОВИЧ.

Вступне слово ректора КНЕУ Лук’яненка Дмитра Григоровича

Результати досліджень моделей та інноваційних підходів до соціального підприємництва, а також практичний досвід соціального підприємництва висвітлили у своїх доповідях ФІЛІПЕНКО АНТОН СЕРГІЙОВИЧ, д. е. н.,  професор кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, ШАВАРОВА ОЛЬГА (Фонд Східна Європа), ЛЕВКІВСЬКА ТЕТЯНА, координатор проекту, Український форум благодійників, СВЕРЕДА ЗИНОВІЙ, президент Українського Кооперативного Альянсу та МАЛАЩЕНКО ВЛАДИСЛАВ, засновник пекарні «Good Bread from Good People».

Філіпенко А.С. (ІМВ КНУ ім. Тараса Шевченка)

Шаварова Ольга (Фонд Східна Європа)

Левківська Тетяна (Український форум благодійників)

Свереда Зиновій (Український Кооперативний Альянс)

Результатами досліджень та міжнародними практиками соціального підприємництва поділилися представники Абертейського університету (Велика Британія): МИКОЛА МУРАВЙОВ (PhD, SeniorLecturer) та АНАСТАСІЯ КУЛУРІ (PhD, Lecturer), а також д-р САНДАЛ ЯН-УРБАН (PhD, засновник і ректор  Jan-U. Sandal Institute , Норвегія).

Микола Муравйов  (Абертейський університет, Велика Британія)

Анастасія Кулурі (Абертейський університет, Велика Британія)

Ян-Урбан Сандал (Ян-У. Сандал Інститут, Норвегія)

Про те, як навчати студентів соціальному підприємництву, розповіли ВІТАЛІЙ ПАЗДРІЙ, к.е.н., доцент кафедри стратегії підприємств КНЕУ, та АРТЕМ КОРНЕЦЬКИЙ, PhD, запрошений викладач Українського католицького університету, тьютор та ментор OpenUniversity.

Віталій Паздрій (КНЕУ, Компанія Інтелектуальних Технологій)

Артем Корнецький (Український Католицький університет)

Конференція об’єднала теоретиків і практиків, дослідників і підприємців і була змістовною, цікавою та корисною.