StartUp school KNEU PITCH DAY №1 – вітаємо переможців!01 Травня 2024р.

30 квітня 2024 року відбувся StartUp school KNEU PITCH DAY №1

10 команд, 10 бізнес-ідей презентували себе і боролися за призовий фонд у понад 200 000 гривень на розвиток власного бізнесу.

Прискіпливе журі у складі:

Дмитра Лук'яненка – ректора КНЕУ ім. Вадима Гетьмана

Емануелє Вольпі – директора з інновацій ДТЕК

Петра Совйяка-Круковського - інвестиційного директора венчурного фонду Vesna Capital

Миколи Сєргєєва- директора ТЕСЕ Україна

Ігора Паренчука - заступника директора УКРНОІВІ
все ж обрали 3 команди переможців:

1 місце і грант у 100 000 гривень – GelBase
Вітаємо ВІОЛЕТУ МАТВІЄНКО студентку 3 курсу освітньої програми «Підприємництво» (ФЕтаУ КНЕУ) та її еко-орієнтовану ідею!

2 місце і грант у 75 000 гривень – RealChain
Вітаємо АНАСТАСІЮ КИРИЛЕНКО та ВІКТОРІЮ РУДУ студенток 4 курсу освітньої програми «Корпоративні фінанси» (ФФ КНЕУ) та їх ідею фінтех-стартапу!

3 місце і грант у 30 000 гривень – GreenBy
Вітаємо МАКСИМА САВИЦЬКОГО та ОЛЕГА ГРЕЧИХІНА студентів 3 курсу освітньої програми «Менеджмент бізнес-організацій» (ФЕтаУ КНЕУ) та їх комбо-ідею, що поєднує екологічну та фінтех ініціативи!

Окрім основних призів організатори також вручили приз глядацьких симпатій від компанії УЛІС. Нагороду здобув Дамір Бусигін і його командаDAWE FACTORY зі своїм агро-проєктом!

Нагадаємо, що на початку 2024 року КНЕУ запустив новий інноваційний проєкт - Стартап школа КНЕУ, який організовано за ініціативи кафедри бізнес-економіки та підприємництва.

StartUp school KNEU - це місце розвитку підприємницьких ідей!

КНЕУ робить свій внесок у розвиток підприємницької екосистеми та створює можливості для всіх учнів, студентів, аспірантів українських закладів освіти, які прагнуть розвивати підприємницький хист і хочуть реалізувати свої ідеї чи проєкти.

Напочатковому відборі до проєкту подали заявки 22 команди з трьох навчальних закладів. До активного навчального процесу, що відбувався протягом 8 тижнів, було допущено 11 команд, а до фінального пітчингу - всього 10 бізнес-ідей.

Фінальний StartUp school KNEU PITCH DAY №1 пройшов на території UNIT City, а саме у креативному просторі Академії ДTEK, де зібралися не лише учасники та організатори проєкту, а й багато шановних гостей - викладачів та стейкхолдерів університету і, звісно ж груп підтримки команд.
Модератором активностей виступив керівник проєкту «Стартап школа КНЕУ», декан факультету економіки та управління Олександр Востряков.

StartUp school KNEUвисловлює свою глибоку вдячність нашим партнерам, які підтримали проєкт:
- Innovation DTEK
- ТОВ ЕНЕРГО-СЕРВІСНА КОМПАНІЯ "ЕСКО-ПІВНІЧ"
- ТОВ «ТЕСЕ Україна»
-  UMA Consulting  ТОВ "УМА КОНСАЛТИНГ"/
- ТОВ «Дрім Фемілі»
- ТОВ «Юкофі-машинз»
- Мережа кавʼярень "the coffee"
- ТОВ Київ-продукт
- ТОВ «Уліс Дудки»
- Дмитро Богданович

Потужним інформаційним спонсором події став Український фонд стартапів

Дякуємо всім причетним!

Перший сезон StartUp school KNEU офіційно завершено, але далі буде… І восени ми знову шукатимемо тих, хто хоче зробити крок до реалізації своїх мрій.

До зустрічі у 2 сезоні!
Слідкуйте за проєктом в соціальних мережах:

Повна Фотогалерея заходу