Студенти КНЕУ — переможці конкурсу «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку»19 Травня 2023р.

Вітаємо студентів КНЕУ з перемогою в Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку», який відбувся на базі інституту економіки та менеджменту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газ.

78 учасників з Польщі, Чехії, Болгарії, Канади, Іспанії та України представили свої наукові здобутки у забезпеченні реалізації засад сталого розвитку

Цьогоріч конкурсні роботи студентів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана потрапили у фінал Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку» і за результатами презентації були удостоєні дипломами:

• Дипломом І ступеня нагороджена студентка ОП «Підприємництво» Анастасії ГОНЧАР під науковим керівництвом д.е.н., професора, завідувача кафедри бізнес-економіки та підприємництва Рєпіної І.М.; та
  • Дипломом ІІІ ступеня нагороджений студент ОП «Маркетинг» Юрій КУЖЕЛЬ під науковим керівництвом к.е.н., доцента кафедри бізнес-економіки та підприємництва Кузьменко О.М.

Вітаємо наших студентів та їх наукових керівників з перемогою в конкурсі!