Долучись до Концепції розвитку України: студентська платформа01 Квітня 2014р.

24.02.2014 р. в приміщенні ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відбувся круглий стіл за участі студентів-активістів, студентів, що зайняли приміщення Міністерства освіти і науки України та органів студентського самоврядування. Під час круглого столу було внесено пропозицію розпочати розробку «Концепції розвитку України: студентська платформа», яка стане стратегічно важливим документом в подальшому розвитку держави та висвітлить бачення студентською спільнотою подальшого розвитку України.

В розробці Концепції зможе прийняти участь будь-який студент будь-якого вищого навчального закладу України, шляхом реєстрації до відповідних робочих груп.

Модель «Концепції розвитку  України: студентська платформа»

Ми вважаємо, що розвиток нашої держави має здійснюватись за визначеними принципами. А саме: ми хочемо жити в країні, де поважають і цінують:

• не компрадорство, а патріотизм
  • не сірість, а талант
  • не неуцтво, а розум
  • не байдужість, а ініціативність
  • не нахабство, а толерантність

Ми вважаємо, що розвиток держави має здійснюватись за принципом: Від бюрократії – до розвитку суспільства

Ми вважаємо, що розвиток економіки та фінансів має здійснюватись за такими принципами:

• не красти, а заробляти
  • не вивозити капітал, а вкладати
  • не запозичувати, а творити
  • не ресурсовитратність, а інноваційність
  • не експлуатація, а партнерство

Ми вважаємо, що розвиток бізнесу має бути:

• не тіньовий, а прозорий
  • не монопольний, а конкурентний
  • не спекулятивний, а продуктивний

Ми вважаємо, що суспільство має рухатись шляхом не виживання, а людського розвитку.

Розробка «Концепції розвитку України: студентська платформа» здійснюватиметься студентством всієї України впродовж березня місяця та після остаточного завершення та всіх доопрацювань буде представлена органам виконавчої влади України.

Розробка Концепції здійснюватиметься за такими напрямами:

• державотворення
  • економіка та фінанси
  • соціальна політика
  • правова політика
  • охорона здоров’я
  • освіта і наука
  • культура і туризм
  • спорт
  • екологічна безпека та охорона навколишнього середовища
  • зовнішня політика
  • охорона громадського порядку