Студентка 2 курсу представила кафедру регіоналістики і туризму на European Week 2023 у Парижі04 Липня 2023р.Минулого тижня двоє студенток Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана були запрошені на European Week 2023 у рамках програми CIVICA for Ukraine: Півчук Дарина - студентка 2-го курсу (Економіка міста та урбаністика, ФМ) та Олена Трикіша - студентка 3-го курсу (Міжнародна економіка, МЕІМ). ![]() Міжнародний альянс топових європейських ВУЗів CIVICA щорічно проводить тижні для студентів задля обміну думками, знаходженням спільних рішень та розширенню кругозору студентів. Цьогоріч також мали змогу долучитися 10 студентів з 5 різних ВУЗів України: Київська школа економіки, Києво-Могилянська Академія, Український католицький університет, Донецький національний університет імені Василя Стуса та наш кращий економічний - КНЕУ імені Вадима Гетьмана. З європейських ВУЗів долучилися 80 студетів-бакалаврів з провідних університетів Європи - Bocconi, CEU, IE university, SNSPA, Sciences Po, SGH, SSE та LSE. European Week 2023 проходив 27-30 червня у кампусі CIVICA у Парижі. Цьогорічною темою стала кричуща проблема охорони навколишнього природного середовища: "Екологічні переходи: міста на передовій". Протягом 4 насичених навчанням днів, студенти з різних країн, спеціальностей, курсів об'єдналися аби дослідити, проаналізувати та подискутувати на теми екологічної політики, демократії, коротко- та довгострокових ризиків, соціоекономічиних наслідків, міграцій, міської екології. ![]() Зокрема, програма передбачала відвідування 5 цікавих локацій: будівництво Olympic Athlethes Village, завод з переробки пластику LILO, самостійне містечко Labos Eclair, урбаністичний проект ZAC та центр ініціатив сталого міського планування KDI. У фінальний день групи студентів презентували свої дослідження з якими можна ознайомитись тут. Спікерами виступили й українські студентки, що презентували та оповіли тему "Зеленого відновлення в Україні: бачення та перспективи". ![]() Також студенти були запрошені на церемонію нагородження Ангели Меркель званням почесного доктора французького Інституту політичних досліджень Sciences Po. ![]() Незважаючи на доволі серйозні теми та насичений графік програми, тиждень пройшов швидко, цікаво та залишив за собою не лише значний багаж досвіду та знань, а й приємну атмосферу серед самих учасників. ![]() Дякуємо нашому партнеру Варшавській школі економіки (SHG) за ініціативу запрошення українських студентів та CIVICA за теплий прийом. Ми завжди відкриті до нової співпраці та підтримання уже наявних відносин! Ми у соціальних мережах |