Тренінг з домедичної допомоги «Базова підтримка життя»30 Квітня 2024р.

29 квітня 2024 року до КНЕУ завітали представники 14-го відділення Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, які провели тренінг для керівників підрозділів Університету з надання домедичної допомоги.

Лікар Сергій Каюткін та фельдшер Костянтин Луцюк не лише прочитали лекцію «Базова підтримка життя», а й на практиці показали, як робити серцево-легеневу реанімацію, зупинити кровотечу, правильно накладати турнікети, допомогти людині при епілепсії чи інших критичних станах.
«Як правило, швидка прибуває на місце події мінімум за вісім хвилин, - сказав Сергій Каюткін, - і саме ваша допомога може врятувати людину. Однак перш за все, враховуючи реалії сьогодення, необхідно подбати про власну безпеку».

У воєнний час кожен повинен мати базові знання, щодо надання первинної домедичної допомоги. Університетська спільнота жваво взяла участь у практичних заняттях, тренувавшись на спеціальному манекені  з використанням додаткових засобів: масок, турнікетів та перев'язувальних матеріалів.

Дякуємо нашим гостям та відділу охорони праці за організацію і проведення таких корисних активностей. І хай ці знання ніколи не знадобляться в реальному житті!