Біржова Універсіада 201201 Лютого 2012р.

31 січня 2012 року в Київському міському будинку учителя відбулося урочисте відкриття конкурсу з біржової торгівлі - "Біржова Універсіада 2012" за участі понад 300 студентів з 45 вищих учбових закладів України.

Вітав студентів організаційний комітет у складі Олексія Сухорукова (управляючий партнер компанії "Універ Капітал"), Олега Ткаченка (голова правління "Української біржі") Дмитра Тевелєва (голова Державної комісії з цінних паперів та фондовому ринку), Ігоря Мельника (заступник директора Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку України).

Команду факультету міжнародної економіки та менеджменту на цьому конкурсі представили студенти третього курсу: Врублевська Аліна, Забара Ярослав, Зінченко Ганна, Кулаковський Кирило, Мельник Віталіна, Павленко Олександр, Філіпчук Юрій.

Бажаємо їм успіхів та перемоги !!!