Зустріч з керівником USAID у КНЕУ18 Червня 2014р.

18 червня 2014 року у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відбулась непересічна подія. У викладачів і студентів університету була унікальна можливість привітати керівника Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) доктора Раджива Шаха, який виступив з промовою щодо подолання корупції в економіці України. Він повідомив про намір Сполучених Штатів Америки надати Україні додаткову допомогу, яка в основному призначена для підтримки заходів у сфері боротьби з корупцією.

Ця підтримка вкотре підтверджує налаштованість Уряду США до сприяння антикорупційній діяльності, передусім за участю тих зацікавлених сторін або у тих напрямах, де такі заходи досі не здійснювалися. Вона допоможе українцям створити інститути та механізми, які дозволять їм більш ефективно контролювати те, як держава для них працює.

«По всьому світу ми бачимо, як корупція руйнує мрії людей та обмежує їхні можливості», – зауважив керівник USAID. «Шляхом тісної співпраці з нашими партнерами, спрямованої на підвищення прозорості, ми зможемо допомогти Україні розкрити її потенціал для економічного зростання на широкій суспільній базі, користь від якого отримають багато майбутніх поколінь». Наприкінці зустрічі студенти отримали відповіді на актуальні питання щодо розвитку України та її економіки.

Студентство та викладацький корпус КНЕУ щиро висловлюють вдячність Радживу Шаху та організації  USAID за цікаве спілкування, яке надихає на подальші дії для розвитку України та її економіки.