Відбувся фінал конкурсу "Молоді лідери за європейські цінності"29 Квітня 2024р.

Майбутнє країни що веде визвольну і справедливу війну за свободу і незалежність... Яке воно? Хто має відбудовувати знищене і як? Чому мати професіональних державників, юристів, фінансистів, маркетологів так важливо для існування державності?

Відповіді на ці питання треба давати вже сьогодні.

27 квітня 2024 року відбулися підсумкові дебати Всеукраїнського учнівського турніру «Молоді лідери за європейські цінності». Захід пройшов у змішаному форматі: в приміщенні ЗВО КНЕУ ім. Вадима Гетьмана (м. Київ, пр-т Берестейський (Перемоги), 54/1) та онлайн (Zoom). Модератори: офлайн формат – Віра Гапоненко, онлайн формат – Inna Pogorelova.

Ознайомившись з історією КНЕУ кращого економічного, сфотографувавшись біля пам'ятного знаку Українській Гривні, учасники продовжили інтелектуальні змагання. Це було неймовірне дійство: загальна ерудиція і глибокі знання з історії створення ЄС, особливості його функціонування та перспективи України на євроінтеграційному шляху! Журі на підсумкових дебатах були вражені швидкістю й змістовністю відповідей!

Всі учасники ІІ туру турніру отримали сертифікати, пам’ятні подарунки, книги. Переможці – грамоти та грошові премії.

Вітаємо призерів та переможців турніру!

3 місце та призи по 2000 грн:

Глагольєв Артем (Коцюбинський Ліцей), Просвіркін Вероніка

(Ліцей №144 ім. Г. Ващенка), Кріпкий Роман (@Броварський ліцей №2 ім. В.О. Сухомлинського);

2 місце та призи по 3000 грн - Сподін Михайло (гімназія "Троєщина"), Ілюшкіна Євгенія (Южноукраїнський ліцей №1 імені Захисників Вітчизни);

1 місце та приз 5000 грн - Євдокименко Ігор, учень ліцею № 144 імені Г. Ващенка.

Щиро дякуємо учасникам, їхнім вчителям, які зацікавили учнів історією та суспільно-політичними дисциплінами та батькам, за виховання достойного підростаючого покоління, а також здобувачам 2 та 3 курсу спеціальності «Політологія» за допомогу в організації турніру.

Саме КАФЕДРА ПОЛІТИЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ КНЕУ ім. В. ГЕТЬМАНА на чолі з Віра Гапоненко, при активній участі @Чубур Наталія, @Юрій Манелюк, Tetyana Nikolaeva, Oleksandr Topchii, Сергій ПіддубнийInna Pogorelova, @Шульга Марина, Svitlana Bulbeniuk, Yulia Lysenko організували та провели Всеукраїнський учнівський турнір «Молоді лідери за європейські цінності», залучивши учнів з багатьох шкіл, ліцеїв та гімназій України. Також дякуємо за підтримку заходу Голові профспілкової організації КНЕУ Сергію Прісняку та керівниці відділу професійних та суспільних комунікацій Мирославі Яременко.

Низький уклін і велика шана УКРАЇНСЬКОМУ ВОЇНАМ, які боронять країну та нашим партнерам, що озброюють ЗСУ. Разом переможемо!