Відкриття нової платформи в рамках 85-тої наукової студентської конференції03 Травня 2018р.

Кафедра історії та теорії господарства 23 квітня 2018 року відкрила платформу «Історико-економічна спадщина як джерело інноваційних ідей для сучасної економічної науки та господарської практики», яка проходила в рамках 85-тої наукової студентської конференції «Інноваційний прорив України: креативні ідеї та проекти».

Студенти різних спеціальностей та факультетів підготували цікаві та креативні доповіді з історії економіки, історії економічної думки та сучасних економічних теорій. Виступи учасників відрізнялися глибоким історико-економічним аналізом сучасних проблем і тенденцій соціально-економічного розвитку України та світу. Студенти та члени журі дискутували на теми історичних витоків формування та розвитку господарської системи суспільства, промисловості, аграрного сектору та авіаційної галузі в Україні, підприємницької діяльності в країні, сучасної індустріальної революції у світі. Значна кількість виступів була присвячена історії української та світової економічної думки, зокрема теорії економічних криз М. І. Туган-Барановського, теорії раціональних очікувань, теорії неокласичного синтезу, теоріям заробітної плати та поведінковій економіці.

Вітаємо призерів, усіх учасників та бажаємо нових інтелектуальних звершень!