Які ВНЗ готують керівників українських компаній26 Червня 2013р.

Де вчитися, щоб домогтися успіху на корпоративному поприщі? Для відповіді на це запитання Forbes проаналізував звіти більше 8500 компаній, надані Агентством з розвитку інфраструктури фондового ринку.

Враховувалася освіта керівників, членів правління, наглядових рад і ревізійних комісій — всього понад 12 000 фахівців. Найбільші шанси зробити кар'єру у випускників київських та донецьких вищих навчальних закладів. Вони займають майже половину всіх керівних посад. На третьому місці Харків. Це закономірно: у згаданих містах більше університетів і вище концентрація великого бізнесу.

Більш цікаві висновки можна зробити, проаналізувавши дані окремих навчальних закладів. Найкраще склалася кар'єра у технарів та випускників торговельно-економічних ВНЗ. Найбільша кількість українських топ-менеджерів здобула освіту у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана. У першій десятці ВНЗ, що випустили найбільше топів, є ще два торгово-економічних університети — київський і донецький. А майже 12% всіх управлінців закінчили Київський політехнічний і Донецький технічний університет.

За матеріалами: http://forbes.ua/magazine/forbes/1350160-kakie-vuzy-gotovyat-rukovoditelej-ukrainskih-kompanij