В КНЕУ відбувся «Ярмарок вакансій»!03 Листопада 2017р.

Поспішаємо поділитися з вами враженнями від надзвичайної події, яка відбулась тільки вчора в стінах нашого університету.

А відбувся черговий «Ярмарок вакансій», але вперше в осінній період, вперше в новому приміщенні і вперше в новому форматі. Організатори Ярмарку вакансій — Центр сприяння працевлаштуванню студентів «Перспектива» та рекрутингова компанія «Newbreed».

Близько 40 компаній зі світовим ім’ям виявили бажання стати учасниками Ярмарку. Інтерес до заходу виявили і студенти інших університетів міста Києва. Всі відвідувачі отримали цікаве спілкування, кар’єрні консультації від представників відомих організацій та кар’єрних консультантів, стали учасниками цікавих конкурсів та майстер-класів, дехто отримав заохочувальні подарунки, а найактивніші стали переможцями «Конкурсу студентських резюме», також серед учасників було здійснено розіграш поїздки до Буковеля — і все це було організовано за для того, щоб кожен студент зміг знайти роботу своєї мрії в стінах рідного університету.

Традиційно, на захід завітав ректор університету — Лук’яненко Дмитро Григорович та представники адміністрації. Варто відзначити значний внесок в підготовку Ярмарку наших деканів, а саме Вострякова Олександра Володимировича — декана факультету економіки і управління та Солодковського Юрія  Мечиславовича — декана факультету міжнародної економіки.

Хочеться ще раз наголосити, що Ярмарок вакансій — це чудова нагода для студентів отримати кар’єрний старт і гідну роботу, яка приноситиме задоволення.